Ronaldo pushon ndaj Sevillas

11 Janar 2017 - 15:40      

Zinedine Zidane ka konfirmuar se Cristiano Ronaldo dhe Luka Modriq do të pushohen për ndeshjen kthyese ndaj Sevillas në Kupën e Mbretit.

Ronaldo mungoi edhe në ndeshjen e parë të cilën Madridi e fitoi 3 me 0. Portugezi u rikthye për ndeshjen e kaluar ndaj Granadas, por do të jetë i lirë për ndeshjen e nesërme.

Reali do të luajë edhe pa James Rodriguezin, i cili do të mungojë shkaku i një lëndimi.

Për këtë ndeshje rikthehen Sergio Ramos, Lucas Vazquez dhe Mateo Kovaçiq.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...