Gjiganti anglez ofertë për Calhanoglun

11 Janar 2017 - 15:12      

Faqja Turkish-Football raporton se Chelsea ka bërë një ofertë për mesfushorin e Bayer Leverkusenit, Hakan Calhanoglu.

“Blutë” dhe Manchester Unitedi kanë shprehur interesim për përfaqësuesin turk, i cili për Antonio Conten shihet si zëvendësues i Oscarit.

Leverkuseni nuk do të lejojë shitjen e tij në janar, por turku mund të jetë në dispozicion gjatë verës së këtij viti.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...