Atifete Jahjaga e pikëlluar për vdekjen e Ramiz Kelmendit

12 Janar 2017 - 12:08      

Ish – presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga është ndjerë e pikëlluar për vdekjen e Ramiz Kelmendit, transmeton Koha.net.

Këtë pikëllim ajo e ka shfaqur në Facebook:
“E pikëlluar për vdekjen e Ramiz Kelmendit- profesorit, publicistit e intelektualit të madh shqiptar. Ngushëllime familjes dhe miqve. Qoftë i përhershëm kujtimi për të!”.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...