“Heroi i ditës” së sotme vjen nga syri i Arben Llapashticës [foto]

8 Janar 2017 - 21:41      

Ka bërë bujë në rrjetin social Facebook një set fotografish nga mjeshtri Arben Llapashtica, kameraman në KTV.

Ai ka fotografuar personin që në sheshin “Zahir Pajaziti”, në temperatura të ulëta me minus dyshifror ka vendosur të merret për një kohë të gjatë me ushqimin e pëllumbave.

Vetë Llapasshtica e ka cilësuar si “hero të ditës” këtë person, e këtë epitet ja kanë miratuar ndjekësit e tij në Facebook. Për më tepër shikoni fotografitë.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...