Foto: Ilustrim

Katër persona arrestohen në Ferizaj për posedim narkotikësh

12 Janar 2017 - 11:35      

Katër persona janë arrestuar në Ferizaj pasi gjatë kontrollit të veturës së tyre u janë gjetur dy qese me substancë të dyshuar të llojit marihuanë.

Gjatë kontrollit të Policisë së Kosovës në veturë është gjetur edhe një mulli për bluarjen e narkotikut ndërsa në njërin prej të arrestuarve është gjetur një armë zjarri me pesë fishekë.

Me urdhër te prokurorit te dyshuarit dërgohen në mbajtje.
 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...