Foto: Ilustrim

Dhunë familjare në Fushë-Kosovë

11 Janar 2017 - 12:26      

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Fushë-Kosovë pasi kanë përdorur dhunë në një mosmarrëveshje familjare.

Dy të dyshuarit kanë sulmuar fizikisht një mashkull dhe një femër. Njëri nga të dyshuarit është arrestuar pasi ka penguar zyrtarët policorë.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pasi janë intervistuar lirohen në procedurë të rregullt.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...