Foto: Ilustrim

Arrestohet për sulm ndaj mjekut

10 Janar 2017 - 11:36      

Një person është arrestuar në Prizren pasi ka sulmuar një teknik mjekësor, duke këmngulur për t’ia kontrolluar familjarin e tij.

Siç njofton policia, njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë kontrolluar të dyshuarin dhe veturën e tij, por nuk kanë gjetur asgjë të dyshuar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas është intervistuar, është dërguar në mbajtje. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...