Qytetarët mobilizohen për ta nxjerrë “Golfin 2” që rrëshqiti në Ballancë [video/foto]

9 Janar 2017 - 22:06      

Një automobil i tipit “Golf 2” ka rrëshqitur nga ura e fshatit Ballancë në Viti.

Sipas një lexuesi të Koha.net, që ka dërguar fotografitë dhe videon, kjo urë nuk është e siguruar me mbrojtëse dhe rreziqet janë shtuar edhe më shumë si pasojë e reshjeve të shumta.

Lexuesi ka njoftuar se ngasësi ka pasur lëndime të lehta.

Në fotografi shihet tërheqja e veturës nga qytetarët.


video aksidenti by kohanet

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...