Gjendet një amerikan endacak rrugëve të Tiranës

8 Janar 2017 - 10:56      

Një shtetas amerikan është gjetur nga Policia rrugëve të Tiranës në kushte tepër të vështira.

Trevor Obrieh, 35 vjeç, ndodhej prej disa ditësh në Shqipëri dhe endej rrugëve në një situatë të vështirë, saqë Policia bashkiake është dashur ta dërgojë për ta strehuar në qendrën sociale në “Misto Mame”, raporton “Syri”.

Obrieh kishte qenë më parë në Serbi, ku kishte humbur të gjitha sendet e tij personale dhe më pas ka ardhur në Shqipëri.

Por nuk dihet pse ai nuk ka kërkuar ndihmën e ambasadës apo institucioneve të tjera. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...