Rita falënderon çiftin Obama

11 Janar 2017 - 14:11      

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova është në mesin e yjeve botërore që ka shprehur falënderimet pas fjalimit të fundit të presidentit në largim, Barack Obama.

Rita ka shkruar se kurrë nuk do të harrojë fjalët që ia ka thënë çifti Obama pas performancës së saj në Shtëpinë e Bardhë.

“Nuk do të harroj se sa të ëmbla ishin fjalët tuaja pas performancës për ju në Shtëpinë e Bardhë. Faleminderit për gjithçka që keni bërë. Legjenda”, ka shkruar Rita në Facebook.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...