2po2 së shpejti lanson këngën “Alo”

11 Janar 2017 - 10:37      

Njëri ndër reperët më të vjetër në Kosovë, 2po2, do të lansojë këngën e tij të dytë për sivjet.

Krijuesi i hitit “Kom ra n’dashni” të premten do të lansojë këngën “Alo”.

Kjo do të jetë kënga e dytë e 2po2 për vitin 2017. Ai në javën e parë të këtij viti lansoi këngën “Chapo”.

 

Alo ! New Video Coming Friday 13 #2po2 #2020 #authenticent

A photo posted by 2po2 (@besnik2po2) on

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...