J-Lo befason kushërirën duke ftuar Ronaldon në ditëlindjen e saj [video]

10 Janar 2017 - 17:05      

Këngëtarja e mirënjohur i ka bërë një dhuratë të jashtëzonshme për ditëlindje kushërirës së saj, Tiana Rios, duke e ftuar yllin e Realit, Cristiano Ronaldo në festën e ditëlindjes.

Tiana ka mbetur pa fjalë kur Ronaldo e ka përqafuar dhe i ka dhënë një dhuratë të veçantë, shkruan Daily Mail, transmeton Koha.net.

“Ajo e shikon çdo ndeshje”, iu thotë Lopez yjeve të Realit, Ronaldo e Pepe.

“Nuk mund ta marr në punë kur shikon ndeshjet e juaja, ajo është e çmendur. Vërtetë ajo është fansja juaj më e madhe në botë”, i thotë J-Lo lojtarit më të mirë në botë, Ronaldos, i cili i thotë se, “ajo paska shije të mirë”.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...