Dua Lipa e Sean Paul së shpejti sjellin klipin e “No Lie” [video]

10 Janar 2017 - 10:44      

Bashkëpunimit të Dua Lipas me këngëtarin Sean Paul shumë shpejtë do t’i realizohet edhe videoklipi.

“No Lie” është duke u xhiruar. Këtë e ka bërë të ditur këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, e cila ka publikuar një pjesë të videoklipit të ri, transmeton Koha.net.

Bashkëpunimi i dyshes së këngëtarëve ka arritur 1.7 milion klikime në YouTube.

 

#NoLie COMING SOON! @duttypaul 💥💥💥💥💥💥

A video posted by DUA LIPA (@dualipa) on

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...