Jolie dhe Pitt finalizojnë ndarjen

10 Janar 2017 - 09:13      

Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë arritur marrëveshje për finalizimin e shkurorëzimit në formë private dhe do të punojnë së bashku në ribashkimin e familjes, kanë njoftuar aktorët me një komunikatë të përbashkët.

Në deklaratën e tyre thuhet se gjitha detajet e shkurorëzimit do të mbesin të fshehta duke përdorur një gjykatës privat.

“Palët kanë nënshkruar marrëveshje për të ruajtur privatësinë e fëmijëve dhe familjes, duke mbajtur konfidenciale gjitha dokumentet gjyqësore”, thuhet në deklaratën e tyre.

“Prindërit janë të përkushtuar që të veprojnë të bashkuar për t’u këndellur dhe ribashkuar familjen”.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...