Sulmohet aktori Jamie Foxx

10 Janar 2017 - 08:26      

Aktori Jamie Foxx raportohet se u sulmua derisa ishte duke ngrënë në një restorant të njohur të Hollywoodit.

Aktori ishte me miqtë e tij të ngushtë në Catch, një vend i të famshmeve, kur dikush thuhet se iu afrua tryezës së tyre, duke iu thënë se po flisnin me zë të lartë.

Sipas TMZ, personi u bë agresiv dhe i tha aktorit: " Më mirë mos u ngatërroni me mua, jam nga Nju Jorku".

Një dëshmitar tha se mosmarrëveshja shpejt u bë e ashpër dhe kaloi në atë fizike, kur personi në fjalë goditi Jamie Foxx, i cili u detyrua të largohej nga vendi ku ishte ulur.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...