Ronaldo “fitoi” edhe në tepihun e gjelbër

9 Janar 2017 - 20:59      

Cristiano Ronaldo fitoi çmimin për futbollistin më të mirë të vitit 2016, por kjo nuk ishte gjithçka për të cilën ai u dallua në ceremoninë e mbajtur sot në Cyrih.

Anëtari i Real Madridit mori gjithë vëmendjen edhe në tepihun e gjelbër ku shkëlqeu me të dashurën e re Georgina Rodriguez dhe djalin e tij Cristiano Jnr.

Kjo ishte hera e parë që FIFA ndau çmimet për më të mirët ndaras nga gazeta prestigjioze franceze France Football.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...