Era Istrefi aksidentohet në Brezovicë [foto]

9 Janar 2017 - 15:05      

Këngëtarja tashmë me famë botërore nga Prishtina, Era Istrefi, ditët e fundit ka vendosur që t’i kalojë një kohë në qendrën e skijimit në Brezovicë.

Ajo gjatë qëndrimit të saj në Brezovicë ka postuar disa fotografi në profilin e saj në Instagram, duke treguar që po kalon mirë, transmeton Koha.net.

Para pak çastesh, ajo ka postuar një fotografi të re në Instagram në të cilën shihet se ka pësuar një aksident. Si duket ka lënduar këmbën.

“Kujdes nga tërë kjo borë dhe akull, njerëz”, ishte mbishkrimi i fotografisë.

© KOHA

 

Be careful of all that snow ❄️ & ice 🌬 guys❕❕

A photo posted by Era Istrefi (@strefie) on

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...