Majko: Beteja legale për Haradinajn vazhdon

12 Janar 2017 - 14:21      

Ish kryeministri shqiptar Pandeli Majko ka komentuar lirimin me kusht të liderit të AAK-së Ramush Haradinaj nga autoritetet franceze.

Sipas Majkos Serbia ripohoi veten dhe se për të, Milosheviçi është një betejë e humbur, por jo pranim i fajit karshi kombeve të tjera në ish-Jugosllavi.

“Beteja legale do të vazhdojë si një krizë e mospranimit të njëri tjetrit”, shkruan Majko në Facebook.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...