Pacolli: Ramush Haradinaj duhet të hiqet nga lista e INTERPOL-it

12 Janar 2017 - 13:18      

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka shkruar në profilin e tij të Facebook për lirimin me kusht të ish kryeministrit Ramush Haradinaj, transmeton koha.net.

Ai ka thënë se Ramush Haradinaj duket të hiqet nga lista e INTERPOL-it dhe të kthehet në vendin e tij.

Postimi i plotë i Behgjet Pacollit:
“Sapo është liruar nga ndalimi policor, lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj. Tani ai duhet të hiqet nga lista e INTERPOL-it dhe të kthehet në vendin e tij, sa më parë!”
Më parë është raportuar nga mediat serbe se Behgjet Pacolli do të paguajë lirimin me kusht të Haradianjt.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...