Gjakova në mbrojtje të Haradinajt [video]

11 Janar 2017 - 12:17      

Shumë qytetarë të Gjakovës dhe Rahovecit janë bashkuar marshit protestues për Ramush Haradinaj.

Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini, në këtë protestë, ka thënë se Haradinaj është simbol i Kosovës.

Pal Lekaj ka thënë se 17 vjet pas luftës Kosova nuk është e lirë pasi po i arrestohen qytetarët. Ai këtë e ka quajtur padrejtësi ndaj Kosovës.


Gjakova në mbrojtje të Haradinajt by kohanet

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...