Moska i mohon të ketë materiale komprometuese të Trumpit

11 Janar 2017 - 15:50      

Rusia ka mohuar pretendimet se agjencia e inteligjencës ruse ka marrë materiale komprometuese në lidhje me Donald Trump.

Zëdhënësi i Kremlinit tha se akuzat janë "trillim " dhe një "përpjekje e qartë për të dëmtuar marrëdhëniet".

Pretendimet thonë se Rusia ka informacione për lidhje të presidentit të zgjedhur amerikan me prostituta.
Ata gjithashtu thonë se fushata e tij presidenciale ka komunikuar fshehurazi me Moskën.
Trump ka mohuar raportet.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...